website Skip to content

What are you looking for ?

Shipping policy

"Siparişimin gelmesi ne kadar sürer?"

Siparişler işlenir ve 1 iş günü içinde gönderilmeye hazırlanır. Teslimat süreleri, ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, satın alma tarihinden siparişinizin dünya çapında gönderilmesine kadar 1-3 (iş günü) sürebilir. Nakliye süreleri tüm ürünlerde ürün açıklamasında bulunabilir ve nakliye süreleri bazen özellikle öğeye bağlı olarak değişebilir.

"Nakliye nasıl çalışır?"

PureVissage, size en iyi fiyatları ve en harika yenilikçi ürünleri sunmak için küresel tüccarlar ve en kaliteli fabrikalarla birlikte çalışır. Bu, siparişinizin dünyanın her yerinden gönderildiği anlamına gelir. Gönderilerimizin çoğu için gönderim yöntemlerimiz Yurtiçinde  USPS ve Fedex'tir.

Doğrudan ortaklarımızdan gönderdiğimiz ve ürünlerimizin çoğunun yüksek talep gördüğü için, öğelerinizin gelmesi 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Farklı ürünler satın alırsanız, birden fazla paket almanız mümkündür.

Hemen ortaya çıkmazsa lütfen endişelenmeyin. Her numarayla birlikte takip numaraları da sağlıyoruz.

7/24/365 bilet ve e-posta desteği size rahatlıkla sunuluyor, Her zaman sadece bir e-posta uzağınızdayız ve çok hızlı yanıt süreleri sunuyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin, sizin için buradayız..

"Bir ürünü nasıl iade edebilirim?"

İade politikamıza bakın Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize şu adresten bir e-posta gönderin: support@purevissage.com

"Mesajıma cevap vermeniz ne kadar sürer?"

Web'deki en hızlı yanıt sürelerinden birini korumaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar en iyi sonuçlarımızı düzenli olarak karşılamayı ve sorulara 1-3 saat içinde yanıt vermeyi başarıyoruz, ancak her zaman mükemmel değiliz, bu nedenle lütfen 24 saate kadar - özellikle hafta sonları veya tatil günlerinde - izin verin. Müthiş müşteri desteğini garanti ediyoruz!

Add Special instructions for your order
Coupon Code
SCROLL UP