website Skip to content

What are you looking for ?

Refund policy

30 günlük bir iade politikamız var, bu da iade talebinde bulunmak için öğenizi aldıktan sonra 30 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmek için, aldığınız ürünün kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

Geri dönüşe başlamak için bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: support@purevissage.com . İadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini lütfen unutmayın: [İADE adresi EKLE]

İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatların yanı sıra size bir iade nakliye etiketi göndeririz. Önce iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz support@purevissage.com .


Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra kontrol edin ve öğe kusurlu, hasarlı veya yanlış ürünü alırsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

Ne yazık ki, satış kalemlerinde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemeyiz.

Değiş tokuş
İstediğinizi elde etmenizi sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmektir ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapın.


Avrupa Birliği 14 günlük soğuma süresi
Yukarıdakilere bakılmaksızın, mallar Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeksizin 14 gün içinde iptal etme veya iade etme hakkınız vardır. Yukarıdaki gibi, öğeniz, etiketlerle ve orijinal ambalajında, giyilmemiş veya kullanılmamış olarak aldığınız durumda olmalıdır. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.


İadeler
İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminizde 10 iş günü içinde otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.
İadenizi onayladığımızdan bu yana 15 iş gününden fazla bir süre geçtiyse, lütfen bizimle iletişime geçin support@purevissage.com .

Add Special instructions for your order
Coupon Code
SCROLL UP